Bestuur

Arnaud Deleu
Voorzitter
arnaud@bcdilbeek.be
Olav Keijzer
Secretaris
olav@bcdilbeek.be
Philippe Deleu
Penningmeester
philippe@bcdilbeek.be
Thijs Brøns
Communicatie
thijs@bcdilbeek.be
Koen Verleyen
Jeugd
koen@bcdilbeek.be
Sara Haelterman
Competitie
sara@bcdilbeek.be
Pieter Appelmans
Recreanten
pieter@bcdilbeek.be

Aanspreekpunt Integriteit

Badmintonclub Dilbeek staat voor een kwaliteitsvolle en ethisch verantwoorde manier van sporten waar ieder kind, jongere en volwassene in een veilige en vertrouwelijke omgeving zijn/haar hobby kan uitoefenen. Om dit waar te maken heeft de club een Aanspreekpunt Integriteit (API) aangesteld. Dit is een vertrouwenspersoon waarbij sporters, ouders, trainers, begeleiders of andere betrokkenen terecht kunnen met een vraag, bezorgdheid of melding in verband met een vermoeden of klacht over fysieke of seksueel grensoverschrijdend gedrag, pestgedrag of andere ethische kwesties.

API:
Thijs Brøns
thijs@bcdilbeek.be

Speeluren 2022/23

dinsdagwoensdagvrijdagzondag
Mini’s en Minibad17u30 – 18u30
training
Sporthal Ten Gaerde
 
Groep 118u30 – 20u00
training
Sporthal Ten Gaerde
 
Groep 2
A team
17u30 – 19u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
17u30 – 19u00
training
19u00 – 19u30
Vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
 
Groep 2
B team
18u30 – 20u00
training
Sporthal Ten Gaerde
Groep 318u30 – 20u00
training + vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
Competitie21u00 – 23u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
19u45 – 21u30
training
Sporthal Ten Gaerde
20u00 – 22u30
(competitiewedstrijden)
Sporthal Ten Gaerde
Recreanten21u00 – 23u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
20u00 – 22u30
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
50+11u30 – 12u30
vrij spel
Sporthal Caerenbergveld

21u00 – 23u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde

11u00 – 12u00
vrij spel
Sporthal Caerenbergveld

Lidgeld 2022/23

Inwoner van DilbeekGeen inwoner van Dilbeek
Minibad€ 120€135
Groep 1€ 160€ 175
Groep 2€ 175€ 190
Groep 3€ 150€ 165
Competitie€ 140€ 140
Competitie + training€ 210€ 210
Recreanten€ 100€ 100
50+€ 85€ 85

Gezinskorting van € 5 vanaf de tweede inschrijving en volgende.

De gemeente Dilbeek steunt “Vrije tijd voor iedereen” door middel van het Participatietarief. Klik hier voor meer info.

Tweede club

Indien je bent aangesloten bij een andere club, maar ook bij BC Dilbeek lid wil worden, kan dat voor € 75 per seizoen.

Rekeningnummer

BE91 1030 5531 0276

Ongeval of blessure

Al onze spelers zijn aangesloten bij Badminton Vlaanderen en zijn zo verzekerd tegen persoonlijke lichamelijke sportongevallen.

Wat te doen bij een ongeval of blessure?

De schadeaangifte, die je hier kan downloaden, dien je samen met een medisch attest, ingevuld door de behandelende geneesheer, zo vlug mogelijk na het ongeval over te maken aan de jeugdverantwoordelijke of rechtstreeks naar de verzekeringsmaatschappij sturen.