Bestuur

Arnaud Deleu
Voorzitter
arnaud@bcdilbeek.be
Olav Keijzer
Secretaris
olav@bcdilbeek.be
Philippe Deleu
Penningmeester
philippe@bcdilbeek.be
Thijs Brøns
Communicatie
thijs@bcdilbeek.be
Koen Verleyen
Jeugd
koen@bcdilbeek.be
Sara Haelterman
Competitie
sara@bcdilbeek.be
Pieter Appelmans
Recreanten
pieter@bcdilbeek.be

Speeluren 2020/21

dinsdag woensdag vrijdag zondag
Minibad 17u30 – 18u15
training
Sporthal Ten Gaerde
Groep 1
U11 – U13
18u15 – 19u45
training
Sporthal Ten Gaerde
Groep 2
A en B team
18u30 – 20u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
18u15 – 19u45
training
Sporthal Ten Gaerde
Groep 3
U13 – U 17/1
18u30 – 20u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
Competitie 21u00 – 23u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
19u30 – 21u30
training
Sporthal Ten Gaerde
20u00 – 22u30
(competitiewedstrijden)
Sporthal Ten Gaerde
Recreanten 21u00 – 23u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
20u00 – 22u30
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
50+ 11u30 – 12u30
vrij spel
Sporthal Caerenbergveld

21u00 – 23u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde

11u00 – 12u00
vrij spel
Sporthal Caerenbergveld

Lidgeld 2020/21

Inwoner van Dilbeek Geen inwoner van Dilbeek
Minibad € 100 € 115
Groep 1 € 150 € 165
Groep 2 € 165 € 180
Groep 3 € 85 € 100
Competitie € 130 € 130
Competitie + training € 190 € 190
Recreanten € 100 € 100
50+ € 85 € 85

Gezinskorting van € 5 vanaf de tweede inschrijving en volgende.

De gemeente Dilbeek steunt “Vrije tijd voor iedereen” door middel van het Participatietarief. Klik hier voor meer info.

Tweede club

Indien je bent aangesloten bij een andere club, maar ook bij BC Dilbeek lid wil worden, kan dat voor € 75 per seizoen.

Rekeningnummer

BE91 1030 5531 0276

Ongeval of blessure

Al onze spelers zijn aangesloten bij Badminton Vlaanderen en zijn zo verzekerd tegen persoonlijke lichamelijke sportongevallen.

Wat te doen bij een ongeval of blessure?

De schadeaangifte, die je hier kan downloaden, samen met een medisch attest, ingevuld door de behandelende geneesheer, zo vlug mogelijk na het ongeval overmaken aan de jeugdverantwoordelijke of rechtstreeks naar de verzekeringsmaatschappij sturen.