Bestuur

 

Arnaud Deleu
Voorzitter
arnaud@bcdilbeek.be
0478 83 52 95
Olav Keijzer
Secretaris
olav@bcdilbeek.be
0476 40 35 20
Philippe Deleu
Penningmeester
philippe@bcdilbeek.be
0473 71 31 55
Thijs Brøns
Communicatie
thijs@bcdilbeek.be
0472 96 70 09
Koen Verleyen
Jeugd
koen@bcdilbeek.be
0485 62 30 66‬
Sara Haelterman
Competitie
sara@bcdilbeek.be
0498 64 14 92
Pieter Appelmans
Recreanten
pieter@bcdilbeek.be
0478 39 81 63

Speeluren

  dinsdag woensdag vrijdag zondag
Groep 1     18u00 – 19u00
training
Sporthal Ten Gaerde
 
Groep 2   18u30 – 20u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
18u00 – 19u30
training
Sporthal Ten Gaerde
 
Groep 3   18u30 – 20u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
18u00 – 19u30
training
Sporthal Ten Gaerde
 
Groep 4   18u30 – 20u00
training
Sporthal Ten Gaerde
   
Competitie 21u00 – 23u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
  19u30 – 21u30
training
Sporthal Ten Gaerde
20u00 – 22u30
(competitiewedstrijden)
Sporthal Ten Gaerde
Recreanten 21u00 – 23u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
    20u00 – 22u30
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
50+ 11u30 – 12u30
vrij spel
Sporthal Caerenbergveld

21u00 – 23u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde

  11u00 – 12u00
vrij spel
Sporthal Caerenbergveld
 

Lidgeld

  Inwoner van Dilbeek Geen inwoner van Dilbeek
Groep 1 € 140 € 150
Groep 2 € 150 € 160
Groep 3 € 150 € 160
Groep 4 € 140 € 150
Competitie € 130 € 130
Competitie + training € 190 € 190
Recreanten € 100 € 100
50+ € 85 € 85

Gezinskorting van € 5 vanaf de tweede inschrijving en volgende.

De gemeente Dilbeek steunt “Vrije tijd voor iedereen” door middel van het Participatietarief. Klik hier voor meer info.

Rekeningnummer

BE91 1030 5531 0276

Ongeval of blessure

Al onze spelers zijn aangesloten bij Badminton Vlaanderen en zijn zo verzekerd tegen persoonlijke lichamelijke sportongevallen.

Wat te doen bij een ongeval of blessure?

De schadeaangifte, die je hier kan downloaden, samen met een medisch attest, ingevuld door de behandelende geneesheer, zo vlug mogelijk na het ongeval overmaken aan de jeugdverantwoordelijke of rechtstreeks naar de verzekeringsmaatschappij sturen.